Ozdoby nazębne we Wrocławiu

lek. dent. Rafał Pomianowski

ul. Jordanowska 26, Wrocław

  (71) 363-45-97

Czy przydatne?

 

Biżuteria nazębna Wrocław

Biżuteria nazębna nie jest niczym nowym. Juz od niepamiętnych czasów człowiek miał zwyczaj przyozdabiania ciała. Nie wyłączano z tego zębów. Przyczyny nakładania ozdób na zęby były przeróżne: od uatrakcyjniania wyglądy, przez okazanie swego bogactwa, aż po część skomplikowanego kodu kulturowego mówiącego wszystko o konkretnym człowieku. Dzisiejsze ozdabianie zębów biżuterią nazębną, choć należy do metod uatrakcyjniania własnego wyglądu, w żaden sposób nie przypomina często prymitywnych technik ozdabiania uzębienia sprzed wieków.

Dzięki najnowszym technikom dostępnym w stomatologii nakładanie i zdejmowanie biżuterii nazębnej jest szybkie i całkowicie bezpieczne. Możemy się zdecydować na jeden wzór idealnie pasujący do karnawału, czy urlopowego wyjazdu, a zupełnie inny gdy jesteśmy pochłonięci codziennymi obowiązkami. Nawet możemy się zdecydować na taką ozdobę na jeden wieczór – zabłysnąć czymś intrygującym i oryginalnym jednorazowo, dla czystego kaprysu.

Wzorów ozdób na zęby jest nieograniczona ilość. Możemy się zdecydować na standardowy wzór – kryształ czy symbol z metalu szlachetnego, lub zamówić oryginalny element, który będzie jedyny w swoim rodzaju, wykonany specjalnie dla nas. Dokładnie tak jak z klasyczną biżuterią (pierścionkami, naszyjnikami) w przypadku biżuterii nazębnej istnieje pełna dowolność. Wybór zależy tylko od naszego charakteru i tego w jaki sposób chcielibyśmy go podkreślić.

Zabiegi biżuterii nazębnej

Biżuteria nazębna w dyskretny sposób pozwoli nam wyróżnić się spośród tłumu. Podkreśli nasz charakter, delikatnie zwróci uwagę, odrobinę zaintryguje rozmówców. Może okazać się idealnym wyborem.

Rafał Pomianowski