Ozdoby nazębne we Wrocławiu

lek. dent. Rafał Pomianowski

ul. Jordanowska 26, Wrocław

  71 3634597

Czy przydatne?

 

Biżuteria nazębna Wrocław

Biżuteria nazębna nie jest niczym nowym. Juz od niepamiętnych czasów człowiek miał zwyczaj przyozdabiania ciała. Nie wyłączano z tego zębów. Przyczyny nakładania ozdób na zęby były przeróżne: od uatrakcyjniania wyglądy, przez okazanie swego bogactwa, aż po część skomplikowanego kodu kulturowego mówiącego wszystko o konkretnym człowieku. Dzisiejsze ozdabianie zębów biżuterią nazębną, choć należy do metod uatrakcyjniania własnego wyglądu, nie przypomina często prymitywnych technik ozdabiania uzębienia sprzed wieków.

Dzięki najnowszym technikom dostępnym w stomatologii nakładanie i zdejmowanie biżuterii nazębnej jest szybkie i całkowicie bezpieczne. Możemy się zdecydować na jeden wzór idealnie pasujący do karnawału, czy urlopowego wyjazdu, a zupełnie inny gdy jesteśmy pochłonięci codziennymi obowiązkami. Nawet możemy się zdecydować na taką ozdobę na jeden wieczór – zabłysnąć czymś intrygującym i oryginalnym jednorazowo, dla czystego kaprysu.

Wzorów ozdób na zęby jest nieograniczona ilość. Możemy się zdecydować na standardowy wzór – kryształ czy symbol z metalu szlachetnego, lub zamówić oryginalny element, który będzie jedyny w swoim rodzaju, wykonany specjalnie dla nas. Dokładnie tak jak z klasyczną biżuterią (pierścionkami, naszyjnikami) w przypadku biżuterii nazębnej istnieje pełna dowolność. Wybór zależy tylko od naszego charakteru i tego w jaki sposób chcielibyśmy go podkreślić.

Zabiegi biżuterii nazębnej

Biżuteria nazębna w dyskretny sposób pozwoli nam wyróżnić się spośród tłumu. Podkreśli nasz charakter, delikatnie zwróci uwagę, odrobinę zaintryguje rozmówców. Może okazać się idealnym wyborem.

Gdzie do dentysty Rafał Pomianowski