Dentysta studencki Wrocław

lek. dent. Rafał Pomianowski

ul. Jordanowska 26, Wrocław

  71 3634597

Czy przydatne?

 

Dentysta dla studenta

Studiujesz? To doskonale! Wiemy jakie może być to trudne i czasochłonne. Zajęcia, wykłady, czasem praca, ciągła nauka i zajęcia nadobowiązkowe w Instytucie Pogłębiania Stosunków Międzyludzkich i Bliższych Kontaktów w okolicach pasażu Niepolda. Tak, wiemy co to znaczy studiować. Sami studiowaliśmy i wiemy jak trudno jest rozdzielić czas, energię i fundusze na wszystkie zajęcia. Gdzie tutaj myślenie o zdrowiu? Często nie ma na to czasu. Jednak można na to spojrzeć z drugiej strony: studia, to inwestycja w przyszłość. Dlatego tak samo zadbaj o swoje zdrowie, zainwestuj w nie. Zdecydowanie się to opłaci.

Zapewne wiele z Was korzysta z usług dentystów w swojej rodzinnej miejscowości (zakładając, że większość studentów, to osoby spoza Wrocławia). Wyjazdy, umawianie się na wizyty w weekendy – najczęściej jest to uciążliwe. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest dentysta dla studenta we Wrocławiu. Studenci z Wrocławia też znajdą doskonałą opiekę dentystyczną w gabinecie dentystycznym we Wrocławiu. Specjalnie dla wszystkich studentów stworzyliśmy specjalną ofertę – dostosowaną do wymagań czasowych jak i napiętego studenckiego budżetu. Wystarczy, że umówicie się na pierwsza wizytę, a wszystkiego się dowiecie. Jesteśmy na miejscu, dostępni w przystępnych godzinach, nawet w weekendy.

Co ma do zaoferowania dentysta dla studenta we Wrocławiu? Najbardziej przydatne zabiegi, jak i dużo więcej:
 • Profilaktyka
  – o zęby należy dbać cały czas. Oferujemy wizyty kontrolne dla studenta, na których usuniemy kamień nazębny, usuniemy naloty i przebarwienia, sprawdzimy czy z Waszymi zębami jest wszystko dobrze. A jeśli coś będzie źle, z miejsca to naprawimy. Nie warto czekać na pierwszy ból zęba, im szybciej ząb zostanie wyleczony, tym dłużej i lepiej będzie działał.
 • Nagłe przypadki

  – jeśli ulegniesz wypadkowi, nagle zacznie boleć Cię ząb, nie czekaj, zadzwoń do gabinetu dentystycznego CLINIDENT we Wrocławiu. Zapewniamy szybką i skuteczną pomoc dla studenta.
 • Leczenie zębów studenta

  – najczęstszym zabiegiem jest leczenie ubytków – czyli plombowanie dziur w zębach. Im mniejszy ubytek, tym łatwiej go wypełnić i leczenie będzie skuteczniejsze. Dlatego bardzo ważny jest czas reakcji. Nie czekajmy aż zacznie boleć. Gdy pojawia się ból zęba leczenie będzie trudniejsze i bardziej kosztowne.
 • Dentystyka estetyczna

  – chcesz mieć doskonale białe zęby? Uważasz, że coś z Twoimi zębami jest nie tak? Umów się na wizytę w gabinecie dentystycznym dla studenta CLINIDENT we Wrocławiu. Rozjaśnimy Twoje żeby, poprawimy ich wygląd, a nawet ich kształt.
 • Ortodonta dla studenta

  – studia to najlepszy czas na prostowanie zębów. Młody organizm doskonale to znosi, a aparat ortodontyczny może być przyczyną ciekawych zdarzeń.

Zapewniamy kompleksową opiekę dentystyczną dla studentów we Wrocławiu. Chcesz się dowiedzieć więcej? Skontaktuj się z gabinetem dentystycznym dla studentów CLINIDENT we Wrocławiu i umów się na wizytę. Doradzimy, pomożemy, wyleczymy.

Gdzie do dentysty Rafał Pomianowski