Gabinet dentystyczny

lek. dent. Rafał Pomianowski

ul. Jordanowska 26, Wrocław

  71 3634597

Czy przydatne?

 

Gabinet dentystyczny we Wrocławiu

Dbanie o jak najlepszy stan zębów jest bardzo ważną rzeczą dla zdrowia człowieka. Zęby powinny być mocne i zdrowe, aby spełniały swoje funkcje: mają dobrze nam służyć podczas gryzienia i żucia, ale również mają jak najlepiej wyglądać. Co należy zrobić, aby zęby jak najlepiej spełniały swoje zadania? Należy jak najlepiej o nie dbać: poprzez codzienną higienę, ale też poprzez regularną kontrolę w gabinecie dentystycznym we Wrocławiu.

Zęby potrafią sprawić nam niemałe problemy. Często okazuje się, że niespodziewanie objawiają się poważne choroby, takie jak próchnica, zapalenie dziąseł i inne. Sami nawet możemy nie wiedzieć, że coś niedobrego się z nimi dzieje. Ale też często, nawet jak wiemy, że powinniśmy wybrać się do gabinetu dentystycznego, to odwlekamy to, aż do momentu pojawienia się pierwszego bólu. Jest to jeden z podstawowych błędów. Stan naszego uzębienia powinniśmy regularnie kontrolować w gabinecie dentystycznym. W ten sposób znacznie zmniejszamy wystąpienie groźnych chorób – lekarz dentysta dostrzeże rozwijającą się chorobę jeszcze zanim sami się o niej dowiemy. Szybka reakcja na najdrobniejsze nawet zmiany chorobowe pozwoli znacznie dłużej cieszyć się doskonałym stanem naszych zębów i znacznie zmniejszy ewentualne koszty leczenia u dentysty. Możemy to osiągnąć dzięki regularnym wizytom w dobrym gabinecie dentystycznym we Wrocławiu.

Nasz gabinet dentystyczny Wrocław zapewnia opiekę profesjonalnych lekarzy dentystów. Są to wysokiej klasy specjaliści wielu dziedzin stomatologii. Oferujemy zabiegi najwyższej jakości, aby Wasze zęby były jak najzdrowsze i jak najlepiej spełniały swoje zadania.

Oferujemy opiekę dentystyczną z następujących specjalizacji:

  • Profilaktyka – regularne badania kontrolne u dentysty, porady odnośnie najlepszych metod higieny jamy ustnej, fluoryzacja zębów.
  • Profesjonalne zabiegi higieniczne – usuwanie osadów, skaling, piaskowanie zębów, polishing zębów.
  • Stomatologia zachowawcza – leczenie próchnicy w każdym etapie jej rozwoju, wypełnienia ubytków.
  • Periodontologia – leczenie chorób dziąseł (zapalenia dziąseł, paradontoza), leczenie zmian błony śluzowej jamy ustnej.
  • Protetyka – wykonywanie uzupełnień protetycznych u dentysty Wrocław: stałych (korony, mosty), ruchomych (protezy dentystyczne).
  • Zabiegi estetyczne – wybielanie zębów u dentysty, estetyczna zmiana kształtu zębów, usuwanie nieestetycznych osadów i odbarwień.
  • Chirurgia stomatologiczna – ekstrakcja zębów, usuwanie zębów mądrości, usuwanie ósemek, plastyka dziąseł, plastyka przedsionka jamy ustnej, chirurgiczne usuwanie zmian na błonie śluzowej, resekcja wierzchołka korzenia zęba.
  • Dentysta dla dziecka – zapewniamy profesjonalne leczenie dzieci i młodzieży w każdym wieku: lakowanie zębów, leczenie próchnicy u dzieci, porady jak dbać o zdrowe zęby dziecka.

Przy wyborze odpowiedniego gabinetu dentystycznego we Wrocławiu należy zwrócić uwagę na pracujący tam odpowiednio profesjonalny personel i stosowanie nowoczesnych metod w leczeniu zębów. Nasz gabinet dentystyczny jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, który umożliwia doskonałą opiekę przy użyciu najlepszych metod leczenia. Jest też przyjazny zarówna dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zapewniamy w pełni profesjonalną opiekę doskonałych specjalistów z Wrocławia.

Zapraszamy na wizyty kontrolne i konsultacje do naszego gabinetu dentystycznego we Wrocławiu. Będziecie Państwo mogli się sami przekonać o profesjonalności naszej opieki i porad. Jeśli maja Państwo pytania, lub mają Państwo problem z zębami nasz gabinet dentystyczny jest najlepszym miejscem, aby na wszystkie problemy szybko i profesjonalnie odpowiedzieć.

Gdzie do dentysty Rafał Pomianowski