Wybielanie zębów Wrocław

lek. dent. Rafał Pomianowski

ul. Jordanowska 26, Wrocław

  71 3634597

Czy przydatne?

 

Wybielanie zębów Wrocław

Białe i zdrowe zęby to podstawa pięknego uśmiechu. W dzisiejszych czasach osiągnięcie nie jest wcale trudne. Zespół doświadczonych dentystów w rodzinnej przychodni dentystycznej we Wrocławiu to gwarancja bezpieczeństwa oraz natychmiastowego efektu już podczas jednej wizyty.

W ofercie usług dentystycznych nasz gabinet dentystyczny posiada wybielanie zębów amerykańską metodą Beyond Whitening, która pozwalała na bezpieczne rozjaśnienie zarówno powierzchni, jak i wewnętrznej struktury zębów. Dentysta Wrocław zlikwidue przebarwienia zębów powstałe na skutek palenia tytoniu, picia kawy, herbaty oraz plamy i zżółknięcia powstałe w skutek naturalnego starzenia się zębów lub przez stosowanie leków. Lampa plazmowa stosowana przy metodzie Beyond Whitening pozwala maksymalnie skrócić czas zabiegu wybielania zębów Wrocław (zabieg trwa około 30 minut). W metodzie proponowanej w gabinecie dentystycznym Wrocław na Oporowie lampa do wybielania zębów emituje zimne światło o długości fali 480-520 nm, co wraz z 35% nadtlenkiem wodoru pozwala na uzyskanie efektu rozjaśnienia od 5 do nawet 14 tonów według skali kolornika. Niejednokrotnie doprowadza do koloru A0 (przez dentystów określanego jako idealna biel). Teraz można cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem – wystarczy przyjść do gabinetu stomatologicznego na ul. Jordanowskiej 26 we Wrocławiu.

NATYCHMIASTOWE WYBIELANIE ZĘBÓW

Efekt śnieżnobiałego uśmiechu nasi Pacjenci uzyskują już po jednej wizycie w klinice dentystycznej Wrocław. Zabieg wybielania zębów Wrocław trwa jedynie 30 min!

BEZPIECZNE WYBIELANIE ZĘBÓW

Ważne jest, aby pamiętać, iż wybielanie zębów pod kontrolą najlepszego dentysty Wrocław w gabinecie dentystycznym jest metodą całkowicie bezpieczną, ponieważ nie powoduje uszkodzenia zębów, ani nie zwiększa podatności na próchnicę.

BEZBOLESNE WYBIELANIE ZĘBÓW

Wybielanie zębów jest całkowicie bezbolesne (nie boli). Nasi Pacjenci nie odczuwają dolegliwości zarówno podczas samego wybielania zębów, ani po zabiegu wybielania zębów. Osoby bardzo wrażliwe na ból mogą jedynie odczuwać dyskomfort związany z wrażliwością zębów, jednakże może on występować maksymalnie do 24 godzin po wykonaniu zabiegu wybielenia zębów we Wrocławiu.


Wybielanie zębów w ratach we Wrocławiu Wybielanie zębów na raty

Gdzie do dentysty Rafał Pomianowski